Laadimine...
banner banner
 Tänane horoskoop.
Ei ole registreerinud? Tee seda! Unustasid oma andmed? Küsi! kasutajanimi: parool:
otsing
hindamine
pealeht
sinu pildid
sinu konto
sinu profiil
postkast
kontaktid
koolid
sobivus
horoskoop
blogid
testid
skinnid
jututuba
foorum
videod
statistika
küsitlused
SMSid
top mehed
top naised
lisatud
arutletud
töödeldud
erilised
keelatud
paarid
klubid
albumid
mängud
graffiti
Pokker
TV2ME
kkk
reeglid
saidist
moded
kontakt
reklaam
DriveBy
Kampaaniad
avaleheks
Soovitame:
FireFox
WRC FeissBuuk

Feim

Mis asi on Rate2me feim?

See on võimalus teada saada kui kuulus sa oled. Feim on nähtav iga kasutaja ankeedil, otse tema kasutajanime all.

Ja kuidas saab kuulsust mõõta?

Mida rohkem kasutajaid sind oma sõbralisti lisab, seda suurem võib olla sinu feim - sinu skoori ei suurenda mitte sõbrad ise, vaid kasutajad, kes on lisanud sinu sõbra oma sõbralisti. Ehk teisisõnu: kui sind on sõbralisti lisanud palju tuntud kasutajaid, on sinu feim kõrgem. Kui sind on sõbraks valinud kasutajad, kellel pole sõpru, jääb sinu feim madalaks.

Aga kui ma ikka aru ei saanud?

Ok, netifriikidel on ikka vahel raskusi teistega suhtlemisel. Peame ikka ennast silmas, mitte sind ;)

Skeemil on kasutaja, keda on kontaktlisti lisanud kolm sõpra - 1, 2, 3. Teist sõpra pole oma sõbralisti keegi lisanud, nii et ta ei anna sellele kasutajale feimi juurde. Kõige rohkem panustab selle kasutaja feimi skoori sõber number 3, keda on oma sõbralisti lisanud kõige rohkem kasutajaid.

Kui mina lisan kedagi oma sõbralisti, kas siis mu feim tõuseb?

Kindlasti mitte. Küll aga tõuseb selle kasutaja feim tänu sinu sõpradele.

Mida täpsemalt näitab feim?

See ei ole võrdne sinu sõprade sõbralistis olevate sõprade arvuga - kuid sõltub siiski otseselt sellest arvust. Number on suhteline ja näitab, kui tuntud sa oled Rate2me kasutajate seas. Sinu feim muutub reaalajas automaatselt - näiteks siis, kui keegi lisab sind oma sõbralisti.

Oma feimi saad võrrelda Rate2me kuulsamate kasutajate feimiga (olemas statistika lehel) või näiteks oma sõprade feimiga. Kumb on kuulsam, kas sina või sinu parim sõber?

Kuidas ma saan oma feimi suurendada?

Kindlasti ei aita see kui sa teed mitu varikontot ja lisad iseennast nende varikontode sõbralisti. Põhjus on lihtne - su varikontod "ei ole populaarsed". Feimi annavad sulle juurde reaalsed kasutajad, kes lisavad sind enda sõbralisti.

Väike vihje - kõige lihtsam viis oma feimi suurendada on kutsuda oma päris-sõpru Rate2me-ga ühinema. Alguses su feim ei tõuse, aga sinu sõbrad hakkavad Rate2me-s uusi sõpru saama ja tõstavad sellega sinu feimi ja skoori (iga liitunud kasutaja eest teenid sa boonuspunkte).

Sõpru saad kutsuda siin leheküljel, sisestades sinna sõprade meiliaadressid. Lisaks saad sa kasutada kutse linki, mille leiad sinu konto lehelt - seda linki saad lisada ka eelmisena mainitud lehel.

[i] Kasutaja saab oma profiili lehelt oma feimi ka keelata, siis tema feimi ei kuvata, ta nähtavasti ei ole huvitatud feimimisest ega selle näitamisest.

   
© 2011 - 2017 Rate2me - all rights reserved. Versioon: 5.4.1 , Info statistika ja reklaami kohta >>
Tasulised pildid:

Veel »

banner